नेपाल शेर्पा संघ सोलुखुम्बुको अधिवेशन सम्पन्न।

0
3676

नेपाल शेर्पा संघ साेलुखुम्बुकाे तेस्राे अधिवेशनले पासाङ काजी शेर्पाकाे(पिके) अध्यक्षतामा २१ सदस्यीय जिल्ला कार्यसमिति चयन गरेकाे छ । निवर्तमान उपाध्यक्ष पेम्बा शेर्पाकाे सयाेजकत्वमा भएकाे अधिवेशनमा सबै पदाधिकारीहरू सर्वसम्मत रूपमा चयन भएकाे जनाएकाे छ ।

नेपाल शेर्पा संघ केन्द्रीय संगठन विभाग प्रमुख तथा सचिव देन्डी शेर्पाकाे प्रमुख अतिथ्य रहेकाे कार्यक्रममा विशेष अतिथि साेलुखुम्बु जिल्लाकाे सहायक प्रमुख जिल्ला अधिकारी टुक्ती शेर्पा र शेर्पा स्वायत्ता प्रदेशका सयाेजक ल्हाक्पा शेर्पा, त्यसैगरी विभिन्न संघ सस्थाका पदाधिकारीहरूकाे सहभागिता रहेकाे थियाे । सदरमुकाम सल्लेरीकाे शेर्पा सेवा केन्द्रमा भएकाे अधिवेशनमा विभिन्न संस्कृतिक कार्यक्रमका साथ भव्य रूपमा शुक्रबार सम्पन्न भएकाे थियाे । ऐतिहासिक तेस्रो जिल्ला अधिबेशनबाट सर्वसहमत निर्वचित कार्य समितिका पदधिकारीहरु निम्न छन् ।

नेपाल शेर्पा संघ सोलुखुम्बुको  निर्वचित कार्य समितीको विवरण ।
१ पासाङ काजी शेर्पा -अध्यक्ष
२ मिङमार शेर्पा -प्रथम उपाध्यक्ष
३ आङ पेमा शेर्पा -द्वितीय उपाध्यक्ष
४ कुञ्जाङ शेर्पा -सचीव 
५ पासाङ दोर्जी शेर्पा -सहसचिव
६ दावा याङजी शेर्पा;-कोषाध्यक्ष
७ गेल्बु शेर्पा -सह कोषाध्यक्ष
८ छेवाङ ङिमा शेर्पा -सदस्य
९ ल्हाक्पा गेल्बु शेर्पा -सदस्य
१० ङिमा सुन्दर शेर्पा -सदस्य
११ पेम्बा शेर्पा -सदस्य
१२ ङिमा शेर्पा -सदस्य
१३ पासाङ लामा -सदस्य
१४ आङ फुर्वा शेर्पा -सदस्य
१५ कुङगा लामा -सदस्य
१६ छिरिङ ल्हक्पा शेर्पा -सदस्य
१७ लाङिमा शेर्पा – सदस्य
१८ सागर शेर्पा -सदस्य
१९ युटी शेर्पा -सदस्य
२० छोङ ल्हामु शेर्पा -सदस्य
२१ आङ पेम्बा शेर्पा- (नि बर्तमन अध्यक्ष,पदेन सदस्य)